יום רביעי, 26 בדצמבר 2012

מה אתם צריכים לדעת על אופציות בינאריות ?שנייה לפני שאתם נכנסים ומבקרים בשוק ההון, לכל אחד מכם לבטח יש חלום לשנות את החיים מקצה לקצה, בעידן של קדמה בו הכול רצוי ולא תמיד אפשרי, שני בני זוג חולקים משכורות משותפות ועדיין משהו חסר, כשאתם בוחרים לשכור בשוק המניות או מבקרים בשוק ההון, חייכם יכולים להשתנות מקצה לקצה. במאמר זה נספק לכם מידע באשר להימור הנכון והבטוח, אנחנו מכנים זאת אופציות בינאריות.
משמעותן של אופציות בינאריות
מהן אופציות בינאריות? כיצד הן באות לידי ביטוי? כשמדברים על אופציות בינאריות, מדברים בעצם על אופציה המגלה תחום מסחר אחר לגמרי. תחום מרענן ומביא איתו הצלחות עכשוויות ואפילו עתידיות. האם השוק הישראלי מוכן לזה? חלק ממנו כן וחלק ממנו עדיין מחשיב את עצמו מתחיל. האם זה בסדר להתחיל? בוודאי, שהרי מהיכן מתקדמים אם לא מההתחלה אם כי כשמדובר בבחירת אופציה או אופציות בינאריות, מדברים על תחום שאין צורך להיות גאון הדור ובפרט שתדעו את תנודות השוק ואת הלך השוק.
מהו השוק הבינארי? מה הוא מציע?
1.      השוק הבינארי מציע שיתוף פעולה של אופציות מעוף לצורך העניין, כמו כן מאפשר השוק מסחר גדול של שערי פקיעה בפועל. כשאתם מחליטים לשכור באמצעות אופציות מעוף, אתם בעצם מגוננים על השקעתכם באמצעות אופציות מסוג קול או פוט שהן מגוננות על אופציות מעוף מפני נפילה או חוסר יכולת שלכם לנחש נכונה את פקיעת הכסף בסמוך לתאריך הנקבע.
2.      אם עוסקים רק בשוק הבינארי, תוכלו רק לקנות ובכך להפוך את המסחר שלכם פשוט ביחס לבחירת אופציות אחרות בשוק ההון.
3.      אם תרצו לפתוח מסחר באמצעות שוק המעוף או כל דבר אחר שהרי תהיו חייבים להגיע לנקודה של סכומי כסף הנעים בין 15.000 ל20.000 ₪ לפחות. כשמדובר בבינארי או אופציות דיגיטליות, לא תצטרכו להצטייד בסכומים כל כך גדולים. תוכלו לפתוח חשבון קטן ואלף שקלים יוכלו לסייע לכם בשביל התחלה.
באיזו אופציה להשקיע? טיפ הרגע
על אופציית נגיעה כבר שמעתם? בוחרים נכס בסיסי, שער נגיעה וזמן פקיעה. אם הנכס שבחרתם יגע בשער תוכלו להרוויח מאות אחוזים מההשקעה, אם לא נגעתם הפסדתם , אך מה שבטוח, שההפסד והרווח יהיו ידועים מראש. אם כן, היתרון הגדול ביותר שמדברים על אופציות דיגיטליות או אופציות בינאריות, הוא היכולת של להפסיד או להרוויח. אם תפסידו תדעו את הסכום המופסד מראש ומאידך אם תרוויחו תדעו שמדובר באותו הסכום. אין ספק ששיטה זו הופכת את המסחר ליותר פשוט ופחות מסובך, אז נכון שקיימת התרגשות גדולה ורצון לבצע סחר בעל סיכון ועדיין, אם אתם בתחילת הדרך, עדיף שתתחילו לשכור במקום הראשוני ולאט ובזהירות תתפסו אל הדבר האמיתי. לאט ובטוח בדרך אל ההצלחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה